O NAS

Meble na zamówienie ręcznie robione
Projektujemy i wykonujemy nowoczesne meble ze stali, kamienia oraz szkła. Poszukując nowych trendów w dziedzinie projektowania i produkcji skupiliśmy swoją uwagę na spiekach kwarcowych - nowej formie kamienia, która daje nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Spieki kwarcowe to materiał wyposażony w szereg cech, które czynią go idealnym do produkcji blatów: ma zmniejszoną grubość, jest odporny na zadrapania i ścieranie, wysokie temperatury, ogień, prawie wszystkie środki chemiczne i promienie UV (nie żółknie). Jest to również materiał łatwy w czyszczeniu i całkowicie poddający się recyklingowi.

Ilość wzorów i faktur sprawia, że stanowią one niewyczerpane źródło inspiracji i są bodźcem do tworzenia coraz to nowych awangardowych i niezwykle eleganckich kolekcji mebli.


NASZA MISJA

Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała z miłości do tworzenia i pracy z ludźmi. Ona - farmaceutka, On - inżynier okrętownictwa. Wbrew tytułom na dyplomach, postanowiliśmy połączyć wiedzę techniczną i zmysł artystyczny, by tworzyć rzeczy unikatowe i piękne, a przy tym funkcjonalne.

Opieramy się na takich wartościach jak uczciwość, zaufanie i wzajemny szacunek. Codziennie pracujemy nad tym, by zdobywać Wasze uznanie poprzez nienaganną obsługę, jakość wykonania, innowacyjne wzornictwo. Dbamy o to, by każdy dołączający do nas członek zespołu podzielał te wartości i jednoczył się z nami we wspólnej pasji tworzenia.

Wybierając spośród szerokiej gamy wykończeń, możecie zamówić u nas piękne, ręcznie robione stoły, stoliki kawowe, stoliki boczne, konsole, biurka i regały charakteryzujące się wysoką jakością rzemiosła i elegancją. Dbamy o każdy szczegół wykończenia, kładąc nacisk na perfekcyjną jakość wykonania. Pragniemy, by nasze produkty były nie tylko wyposażeniem, ale stanowiły efektowną dekorację Waszego wnętrza.

Sprawna obsługa i zaspokajanie potrzeb klienta to istota naszej misji. Chcemy, aby każdy etap Waszej współpracy z nami był przyjemny i satysfakcjonujący.

Duże stoły, stoliki, regały, blaty ze spieków kwarcowych - meble na zamówienie ręcznie robione - meble z kamienia naturalnego, meble ze stali, stoły do jadalni, stoły konferencyjne i stoliki na zamówienie